Hakkımızda

9 yıllık tecrübemiz ile gelişen aktif turizm sektörünü yakından takip edip, her yaş grubundan misafirlerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli güler yüzlü profesyonel bir takım ruhu içinde siz değerli misafirlerimize sunmaktadır. Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda kalıcı olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Gidiyoz.biz Travel olarak sizinle tanışmak ve her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmaktan gurur duyarız. 

  • 9 Yıllık Tecrübe
  • Üstün Hizmet
  • Güler Yüzlü Personel
  • Mutlu Müşteriler
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Teknolojik Çözümler
  • Uygun Fiyat
  • Pratik Çözüm
Misyon

Düzenlediğimiz turların kurulum, yönlendirme, denetleme ve yedekleme açısından destekleyerek. İnsan odaklı birliği, sinerjiyi ve pozitif enerji sağlamak. Toplumun ve misafirlerimizin isteklerini esas alarak var olduğu her coğrafyada örnek alınan bir marka ve sürdürülebilir mutluluk yaratmak.

Vizyon

Her yaş grubunda misafirlerimize en iyi şekilde hizmet verip gelişen turizm sektöründe en iyi şekilde adımızı duyurmak ve benimsemek. Uluslararası turizm sektöründe yer edinmek.

Yurt içi ve Yurt dışı Kültür Turları

Hem yurt içi hem de yurt dışı tatil çözümleri üreterek müşterimizin bütün isteklerine karşılık çözümler üretiyoruz.

Açılış & Organizasyon

Yeni açacağınız iş yerinizin bütün organizasyon çözümlerini yapıp bulunduğunuz sektöre güzel bir giriş yapmanız için bu hizmeti vermekteyiz.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. .

Bilgi almak için hemen bize mesaj gönderin.